Öppettider telefon
alla dagar 8-21 och helg 10-21 *

010-16 65 000

Välkommen att kontakta oss när du behöver personlig hjälp med din tjänster.

Image

Donja Bastani

Verksamhetschef


010-16 65 004
donja@adelaomsorg.se
Image

Cecilia Rydh

Verksamhetsledare


010-16 65 005
cecilia@adelaomsorg.se
Image

Samara Aldabak

Kommunansvarig 
Solna och Sundbyberg

010- 166 50 10
samara@adelaomsorg.se
Image
Image

Tatiana Borovikova

Administrator


010-16 65 006 
tatiana@adelaomsorg.se
Image
Image
Image

Elahe Amin

Kommunansvarig 
Stockholm och Järfälla

010-16 65 007
elahe@adelaomsorg.se
Image
Image
Image

Roja Chohani

Samordnare


010-16 65 006 
roja@adelaomsorg.se
Image

Shiva Paknegar

Kontroller 


010-16 65 012
shiva@adelaomsorg.se

Mia-Carin Tanner

Ekonomichef


0720-77 83 73
mia-carin@adelaomsorg.se
Image

Jenny Eriksson

Löneadministratör


010-16 65 002
jenny@adelaomsorg.se

Öppettider telefon
alla dagar 8-21 och helg 10-21 *

010-16 65 000

Huvudkontor - Solna

Framnäsbacken 4
171 66 Solna

Järfälla kontor

Birgittavägen 3
177 31 Järfälla

Stockholm - Söder kontor

Helsingborgsvägen 10
121 53 Johanneshov

Följ oss i sociala medier

gdpr-flag-2400x1200.png
© Copyright ADELA OMSORG AB 2019.