Öppettider telefon
alla dagar 8-21 och helg 10-21 *

010-16 65 000

Välkommen att kontakta oss när du behöver personlig hjälp med din tjänster.

Image

Donja Bastani

Verksamhetschef


010-16 65 004
donja@adelaomsorg.se
Image

Cecilia Rydh

Verksamhetsledare


010-16 65 005
cecilia@adelaomsorg.se
Image

Michaela Ellgren

Kommunansvarig
Solna

010-16 65 008
michaela@adelaomsorg.se
Image
Image

Samara Altabak

Kommunansvarig
Solna

Mammaledig
samara@adelaomsorg.se
Image
Image

Cecilia Rydh

Kommunansvarig
Stockholm och Sundbybergs 

010-16 65 005
cecilia@adelaomsorg.se
Image
Image
Image

Frida Jafari

Kommunansvarig 
Sollentuna och Järfälla

010-16 65 007
frida@adelaomsorg.se
Image
Image
Image

Elahe Amin

Samordnare


010-16 65 006
elahe@adelaomsorg.se
Image

Shiva Paknegar

Kontroller och
Administrativ ansvarig 

010-16 65 012
shiva@adelaomsorg.se
Image

Rebecca Persson

Ekonomiansvarig


010-16 65 009
rebecca@adelaomsorg.se
Image

Jenny Eriksson

Löneadministratör


010-16 65 002
jenny@adelaomsorg.se

Öppettider telefon
alla dagar 8-21 och helg 10-21 *

010-16 65 000

HUVUDKONTOR

Framnäsbacken 4
171 66 Solna

SOLLENTUNA KONTOR

Frejavägen 35
191 46 Sollentuna

STOCKHOLM- SÖDER KONTOR

Helsingborgsvägen 10
121 53 Johanneshov

FÖLJ OSS I SOCIALA MEDIER

gdpr-flag-2400x1200.png
© Copyright ADELA OMSORG AB 2018.